Sâmbătă – 17. Iulie
11:00 – Peter iepurașul: Fugit de acasă – SUA, animație, aventuri, familie, comedie, 93 min., – dublaj maghiar, AG
11:15 – Space Jam: A New Legacy – SUA, animație, aventuri, familie, 120 min., – dublaj român, AG
16:00 – Luca – SUA, animație, aventuri, familie, 101 min., 3D – dublaj maghiar, AG
16:15 – Raya și ultimul Dragon – SUA, animație, aventuri, familie, comedie, 116 min., 3D – dublaj român, AG
18:00 – Furios și iute – SUA, acțiune, aventură, thriller, 143 min., – dublaj maghiar, AP-12
18:30 – Cuibul – Marea Britanie, Canada, dragoste, romantic, dramă, 107 min. – subtitrare română, AP-12
20:45 – Hitman’s Bodyguard 2: Nevasta asasinului – SUA, acțiune, comedie, thriller, 116 min.,– dub. maghiar, AP-12
20:45 – Milkshake expoziv – SUA, acțiune, aventuri, thriller, 114 min., – subtitrare română, N-15
Duminică – 18. Iulie
11:00 – Luca – SUA, animație, aventuri, familie, 101 min., 3D – dublaj maghiar, AG
11:15 – Luca – SUA, animație, aventuri, familie, 101 min., 3D – dublaj român, AG
16:00 – Space Jam: A New Legacy – SUA, animație, aventuri, familie, 120 min., – dublaj român, AG
16:15 – Raya și ultimul Dragon – SUA, animație, aventuri, familie, comedie, 116 min., – dublaj maghiar, AG
18:15 – Jaful secolului – SUA, acțiune, aventură, thriller, 118 min., – subtitrare română, AP-12
18:30 – Văduva neagră – SUA, acțiune, aventură, SF, 133 min., 3D – subtitrare română, AP-12
20:30 – Furios și iute – SUA, acțiune, aventură, thriller, 143 min., 3D – subtitrare română, AP-12
21:00 – Scapă dacă poți 2! Turneul campionilor – SUA, acțiune, mister, thriller, 88 min., – subtitrare română, N-15
Marți – 20. Iulie
18:15 – Cuibul – Marea Britanie, Canada, dragoste, romantic, dramă, 107 min. – subtitrare română, AP-12
18:30 – Ghici cine mai vine la cină – SUA, comedie, dramă, 95 min., – subtitrare română, N-15
20:15 – Și atunci, ce e libertatea? – România, SUA, dramă, 135 min., AP-12
20:30 – Scapă dacă poți 2! Turneul campionilor – SUA, acțiune, mister, thriller, 88 min., – subtitrare română, N-15
Miercuri – 21. Iulie
16:15 – Raya și ultimul Dragon – SUA, animație, aventuri, familie, comedie, 116 min., 3D – dublaj român, AG
16:30 – Peter iepurașul: Fugit de acasă – SUA, animație, aventuri, familie, comedie, 93 min., – dublaj maghiar, AG
18:30 – Milkshake expoziv – SUA, acțiune, aventuri, thriller, 114 min., – subtitrare română, N-15
18:30 – Furios și iute – SUA, acțiune, aventură, thriller, 143 min. – dublaj maghiar, AP-12
20:45 – Hitman’s Bodyguard 2: Nevasta asasinului – SUA, acțiune, comedie, thriller, 116 min., – sub. română, AP-12
Joi – 22. Iulie
16:00 – Luca – SUA, animație, aventuri, familie, 101 min., 3D – dublaj român, AG
16:30 – Luca – SUA, animație, aventuri, familie, 101 min., 3D – dublaj maghiar, AG
18:00 – Adio, proștilor! – Franța, comedie, dramă, 99 min., – subtitrare română, N-15
18:30 – Văduva neagră – SUA, acțiune, aventură, SF, 133 min., 3D – subtitrare română, AP-12
20:00 – Furios și iute – SUA, acțiune, aventură, thriller, 143 min., 3D – subtitrare română, AP-12
21:00 – Scapă dacă poți 2! Turneul campionilor – SUA, acțiune, mister, thriller, 88 min., – subtitrare română, N-15
Vrei să fii notificat când apare un articol nou? Abonează-te prin e-mail